Plump

Projektipäällikkö:

Casimir Rosendahl, casimir.rosendahl@student.samk.fi

Ryhmän jäsenet:

Joonas Aaltonen, joonas.aaltonen@student.samk.fi

Oskar Lehto, oskar.lehto@student.samk.fi

Kasperi Pruukka, kasperi.pruukka@student.samk.fi

Iiro Kuusisto, iiro.kuusisto@student.samk.fi

Juho Salonen, juho.s.salonen@student.samk.fi

Projektiaihe

Liikuntapeli lapsille

 

TRELLO:

PROJEKTIKANSIO:

—————- Raportointi  tämän viivan alle —————-

23.1.2019

Ensimmäisessä tiimikokouksessa pähkäiltiin pelin aiheita ja päädyimme mielestämme erittäin hyödylliseen liikuntapeliin. Peli on suunnattu lapsille mutta sopii kaikenikäisille.

1.2.2019

Pelin idea hyväksytty, mietinässä vielä millä alustalla alamme tekemään peliä. Työnjako alkaa piakkoin ja kehittäminen voi alkaa.

Leave a Reply